Võta ühendust

Ettevõtlusega tegelemine on raske töö. Tänapäeval, kõrge digitaaltehnoloogia tasemega igas äri valdkonnas on see isegi keerulisem ja aeganõudvam. Ajal, kui enamus turunduse ja ettevõtlusprotsesse on liikunud internetti on suurenenud nõudlus internetiturunduse konsultantide järgi, kes juhataksid ettevõtjaid antud teel edukalt. Strateegiaturundus OÜ-s, meie usume et, kui sa soovid muuta oma ettevõte edukamaks internetis, vajad testitud ja töötavat digitaalturunduse strateegiat, mitte vaid taktikaid.

Saame tuttavaks.


Karo on digitaalturunduse strateeg, turunduskonsultant ja veebiarenduse projektijuht. Tema huvi ettevõtluse ja turunduse vastu on viinud teda lugema antud teemal ligikaudu 200+ ettevõtluse, müügi ja turundusalast raamatut. Ning vaatama üle 200 tunni video- ja audio kursuseid.

Karo on loonud edukaid digitaalturunduse lahendusi nii alustavatele ettevõtete ja ettevõtetele, kes on juba aastaid tegutsenud.

Oleme avatud uutele ettevõtetele, kellele pakkuda digitaalturunduse lahendusi, mis toovad uusi kliente, suurendavad müüke ja kasvatavad ettevõtte väärtust.

Võta ühendust!

Saada oma päring


Saada oma küsimus, ettepanek või hinnapäring allolevast vormist.